CEO LEGEON TOMASZ KIRSTAJN

Magdalena Kurzawska

Radca prawny

Specjalizacja

  • Obsługa podmiotów gospodarczych i samorządów

  • Prawo gospodarcze

  • Prawo administracyjne

  • Prawo autorskie

  • Mediacja i negocjacje

Kontakt

Wykształcenie

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu od 2006 roku.
Certyfikowany mediator gospodarczy.

Doświadczenie

Magdalena Kurzawska to radca prawny z kilkunastoletnim doświadczeniem w sprawach z zakresu prawa handlowego i spółek. Zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych, spółdzielni oraz jednostek samorządu terytorialnego. Posiada bogatą wiedzę o praktyce administracyjnej różnych organów, co pozwala na efektywne prowadzenie rozmaitych postępowań administracyjnych. Autorka dokumentacji wymaganej przez RODO. W kręgu jej zainteresowań pozostają również zagadnienia prawa autorskiego i podatkowego. Dzięki stałej praktyce w dziedzinie prawa gospodarczego, cywilnego i prawa pracy z powodzeniem prowadzi procesy o zapłatę, w szczególności o odszkodowania.

Dostrzegając zalety ugodowego zakończenia sporu, mec. Magdalena Kurzawska intensywnie rozwija swe umiejętności w kierunku koncyliacji i mediacji. Posiada tytuł certyfikowanego mediatora w sprawach gospodarczych. Potrafi pojednać poróżnione strony, umożliwiając im dalszą współpracę.

Doceniając wkład organizacji pozarządowych w życie społeczne, angażuje się w projekty pro bono, oferując różnym inicjatywom wsparcie prawno-organizacyjne.

Pracuje w języku angielskim.

Będąc członkiem zespołu Legeon, prowadzi również własną praktykę radcowską.

– ZAWSZE NA PRAWIE

NASZ ZESPÓŁ
NASI PARTNERZY